Zaproś swoich pracowników na kurs języka polskiego
Chcesz zapewnić swoim pracownikom – cudzoziemcom kompleksowe przygotowanie do pracy w Polsce? A może zależy Ci na tym, by cenili swoją pracę również ze względu na komfort przebywania w nowym miejscu zamieszkania?

Oferta

Centrum Edukacji i Turystyki EWART oferuje kursy języka dla pracowników na wszystkich poziomach zaawansowania oraz kursy tematyczne uwzględniające różne branże. Potwierdzamy, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców nie musi być trudna! Kursy polskiego dla pracowników w naszym wykonaniu to przede wszystkim przyjemna atmosfera zajęć. Umożliwia ona skuteczne przyswajanie poszczególnych zasad gramatycznych, jak również poszerzanie zasobu słownictwa. Wykorzystujemy nowoczesne formy i metody pracy, dzięki czemu możemy w sposób niezwykle efektywny zapoznawać uczestników z wszystkimi podstawami polszczyzny.

Forma kursów

Kursy polskiego dla pracowników organizujemy w siedzibie naszej firmy lub w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Dojeżdżamy do firm na obszarze całego powiatu wadowickiego o dowolnie wybranej przez Ciebie godzinie. Co więcej, po godzinach pracy możemy zorganizować pracownikom wolny czas. Dzięki tej opcji będą mogli w praktyce zapoznać się zarówno z rodzimą wymową, jak i poszczególnymi kwestiami historyczno-społecznymi.

Organizujemy również wycieczki po Polsce. Dzięki nim pracownicy mogą poznać uroki języka polskiego w codziennych sytuacjach, a także elementy kultury kraju.

KURSY JĘZYKA POLSKIEGO DLA OSÓB Z UKRAINY

Запрошуємо на дармові курси польської мови. Заняття в Центрі Освіти EWART в Вадовіцах. Будуть групи для дітей, молоді та дорослих. Записатися можна в офісі в годинах з 12-20ї, за адресою вулиця Войска Польскєго 51а, Вадовіце, а також можна задзвонити за номером 575 090 302. Чекаємо на вас з нетерпінням.

Zapraszamy na bezpłatne kursy języka polskiego. Zajęcia będą prowadzone w naszej siedzibie na Wojska Polskiego 51a w Wadowicach.

Grupy, które przygotowaliśmy będą dla dzieci oraz dorosłych.

Zajęcia dla dorosłych ruszają już 19.03.2022 r. w godzinach dopołudniowych, natomiast grupy dziecięce zaczną od 21.03.2022 r. (termin oraz godzina jest w trakcie ustalania).

W czasie trwania zajęć sobotnich zapraszamy również do naszej siedziby dzieci, które będą pod opieką lektorów podczas trwania zajęć z języka polskiego.