Dlaczego warto przyjść właśnie do EWARTU?

🦋 Działamy na rynku lokalnym od 2011 roku. Znamy naszych klientów, ich potrzeby, pomagamy im spełniać marzenia. Jesteśmy doświadczeni, a zarazem otwarci na nowe pomysły.

🦋 Nasza ponad 20-osobowa kadra to pedagodzy, nauczyciele, lektorzy uczący z pasją – każdy posiada wykształcenie kierunkowe i minimum stopień licencjata z nauczanego przez siebie przedmiotu. Wielu z nich jest także egzaminatorami egzaminu ósmoklasisty czy maturalnymi.

🦋 Prowadzimy zarówno zajęcia w kameralnych grupach, jak i indywidualnie. Nasz metodyk wykonuje diagnozę potrzeb z każdym chętnym klientem zapisującym się do naszej szkoły, by znaleźć najlepsze rozwiązanie i pomóc mu rozwinąć skrzydła.

🦋 Mamy najbogatszą ofertę na rynku:

– kursy językowe z różnych języków

– korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych

– przygotowanie do egzaminów

– arytmetyka mentalna @amakids.pl

– nauka pływania

– trening mentalny i tutoring

– terapia pedagogiczna

– obozy, zielone szkoły, kolonie, zimowiska

🦋 Jako jedyni w Andrychowie, Wadowicach i Kalwarii Zebrzydowskiej prowadzimy zajęcia z arytmetyki mentalnej, tak bardzo popularnej w wielkich miastach. Dzięki niej dzieci od 5. roku życia rozwijają niezwykłą pamięć, skupienie, koncentrację, szybkie czytanie, a także zdolność do nauki wielu języków.

🦋 Nasi uczniowie AmaKids otrzymują darmowy dostęp do platformy, na której mogą nauczyć się między innymi jak stać się programistą Roblox, jak układać kostkę Rubika, jeździć na hulajnodze, projektować w Canvie czy pięknie malować i rysować.

🦋 Prowadzimy zajęcia w salach wyposażonych w nowoczesne monitory interaktywne i tablice SMART. Posiadamy dwie placówki- w Andrychowie na osiedlu i w Wadowicach niedaleko Podhalanina. Przy każdej szkole jest bezpłatny parking.

🦋 Mamy doświadczonego metodyka, tutora Collegium Wratislaviense, pedagogów i psychologów na pokładzie. Nie tylko uczymy, ale nade wszystko inspirujemy, pomagamy rozwijać talenty i wierzymy w naszych uczniów.

🦋 W EWARCIE wiedzą i doświadczeniem dzielą się dwaj trenerzy mentalni pracujący na metodologii Jakuba B. Bączka – trenera Roberta Lewandowskiego i złotych medalistów Mistrzostw Świata w 2014 roku.

🦋 Kochamy nowoczesne technologie. Jako pierwsi na rynku wadowickim wprowadziliśmy robota EMYSA, robota do programowania, tablice i monitory interaktywne SMART, karty do rozszerzonej rzeczywistości.

🦋 Jesteśmy szkołą docenianą przez innych – zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nagrodą Złote Orły Edukacji 2023, jesteśmy także szkołą PREMIUM @didacto.com.pl.

🦋 Nie możesz do nas dojechać, bo mieszkasz daleko? Nie martw się! Prowadzimy lekcje on-line, a nasi kursanci są z różnych zakątków Polski.

🦋 Przygotowujemy do prestiżowych egzaminów Cambridge, jesteśmy także partnerem Addvantage @britishcouncil. Prowadzimy także kursy dla dorosłych, którzy chcą zdać państwowy nauczycielski test Aptis British Council, by uczyć języka angielskiego w placówkach oświatowych.

🦋 Języków obcych uczymy przede wszystkim rozmawiając. Posiadamy licencję @funtown.pl. Co to takiego? To miasteczko, w którym dzieci bawią się i uczą mówić po angielsku! Im więcej słówek znają, tym większe staje się ich miasto!

To świetna motywacja do nauki!

🦋 Pomagamy uczniom z edukacji domowej czy szkoły w chmurze. W razie pytań, jesteśmy do ich dyspozycji.

🦋 Od lat prowadzimy także kursy językowe dla dorosłych. Stawiamy na komunikację! Przygotowujemy do wyjazdu za granicę, uczymy pracowników, by mogli bez problemu porozumieć się z kontrahentami z innych krajów.

🦋 Na pokładzie mamy dwóch pełnych pasji native speakerów, którzy sprawiają, że angielski po prostu wchodzi do głowy bez problemu.

🦋 Dbamy o naszych klientów poprzez wprowadzenie wygodnego dziennika Langlion, serwowanej przez nasze sekretarki smacznej kawy czy herbaty dla wszystkich naszych uczniów i ich opiekunów.

🦋 Dbamy o naszą społeczność poprzez dodatkowe zajęcia, warsztaty, speaking cluby, kluby gier planszowych, półkolonie, wspólne celebrowanie świąt i urodzin kadry i uczniów.

🦋 Korzystamy z najnowocześniejszych pomocy dydaktycznych, najlepszych na rynku kart konwersacyjnych @letstalkconversationcards, programów komputerowych, genialnej licencji @funtown.pl i @amakids.pl

🦋 Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży posiadającym licencję i gwarancję turystyczną. Do tej pory zorganizowaliśmy kilkadziesiąt obozów w kraju i za granicą, zimowisk, zielonych szkół i wycieczek.

Już wiesz, dlaczego EWART jest miejscem dla Twojej rodziny. Jak widzisz każdy znajdzie tu coś dla siebie.

To szkoła z pasją, szkoła, w której nie ma nudy. Jest sielsko, anielsko, tak, by każdy mógł czuć się dobrze. Taka Rozwijalnia Talentów EWART.

Nasza Kadra: